Pšeničná múka Manitoba typ „00“, 10 kg – LE 5 STAGIONI
Pšeničná múka Manitoba od Le 5 Stagioni z mäkkej pšenice typu „00“ s veľmi vysokým obsahom bielkovín. Je vhodná na všetky nepriame cestá s dlhou dobou kysnutia pri kontrolovanej teplote, ktoré vyžadujú obzvlášť elastickú a odolnú lepkovú štruktúru. Je vynikajúca aj ako múka na prikrmovanie a omladzovanie kvásku.
Parametre múky
- Typ múky: 00
- Vlhkosť: max. 15,5 %
- Bielkoviny: min. 14,5 % (v sušine)
- Obsah popola: max. 0,55 % (v sušine)
- Absorpcia: min. 60%
- Stabilita: min. 17 minút
- Sila múky (W): 410 (-10/+30)
- Vyváženosť (P/L): 0,60 (+/- 0,10)
Nutričné hodnoty
| Výživové údaje na 100 g | |
| Energia | 1437 kJ / 339 kcal |
| Tuky | 0,9 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 67 g |
| z toho cukry | 1,5 g |
| Vláknina | 2 g |
| Bielkoviny | 15 g |
| Soľ | 0 g |
Le 5 Stagioni
Preneste si kúsok talianskej remeselnej tradície do vašej kuchyne. Le 5 Stagioni nie je len múka, je to symbol kvality, ktorý definuje modernú pizzu a pekárske umenie. Každá šarža prechádza starostlivým vývojom, aby cesto ideálne kyslo a malo dokonalú textúru. Vyberte si z radu múk na pizzu, pastu či dezerty a pracujte so surovinou, ktorá patrí k svetovej špičke vďaka svojej čistote a výberovému zrnu.

Podobné produkty


