Pšeničná múka Pizza Napoletana Verde typ „00“, 10 kg – LE 5 STAGIONI
Pšeničná múka Pizza Napoletana Verde od Le 5 Stagioni ideálna pre jednoduché a priame neapolské cesto. Cesto rýchlo dosiahne optimálnu štruktúru lepku, dá sa ľahko vyťahovať a tvarovať a okamžite reaguje na tepelný šok počas pečenia. Odporúča sa na prípravu cesta, ktoré sa spracuje v ten istý deň, kedy bolo zarobené.
Parametre múky
- Typ múky: 00
- Vlhkosť: max. 15,5 %
- Bielkoviny: min. 11.5 % (v sušine)
- Obsah popola: max. 0,55 % (v sušine)
- Hagbergovo číslo (FN): min. 280 sekúnd
- Absorpcia: min. 55%
- Stabilita: min. 8 minút
Nutričné hodnoty
| Výživové údaje na 100 g | |
| Energia | 1437 kJ / 339 kcal |
| Tuky | 0,9 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 70 g |
| z toho cukry | 1,5 g |
| Vláknina | 2 g |
| Bielkoviny | 12 g |
| Soľ | 0 g |
Le 5 Stagioni
Preneste si kúsok talianskej remeselnej tradície do vašej kuchyne. Le 5 Stagioni nie je len múka, je to symbol kvality, ktorý definuje modernú pizzu a pekárske umenie. Každá šarža prechádza starostlivým vývojom, aby cesto ideálne kyslo a malo dokonalú textúru. Vyberte si z radu múk na pizzu, pastu či dezerty a pracujte so surovinou, ktorá patrí k svetovej špičke vďaka svojej čistote a výberovému zrnu.

Podobné produkty


