Pšeničná múka La Rinforzata typ „00“, 10 kg – LE 5 STAGIONI
Pšeničná múka La Rinforzata od Le 5 Stagioni z mäkkej pšenice typu „00“ so stredným obsahom bielkovín. Je vhodná na všetky typy ciest pripravovaných priamou metódou na každodenné použitie, pri ktorých sa vyžaduje dobrá pružnosť. Možno ju použiť aj ako „osviežovaciu“ múku pre stredne dlho kysnúce cestá, pričom je ideálna aj na proces kysnutia pri kontrolovanej teplote (v chladničke).
Parametre múky
- Typ múky: 00
- Vlhkosť: max. 15,5 %
- Bielkoviny: min. 11 % (v sušine)
- Obsah popola: max. 0,55 % (v sušine)
- Absorpcia: min. 54%
- Stabilita: min. 8 minút
- Sila múky (W): 250 (-10/+30)
- Vyváženosť (P/L): 0,60 (+/- 0,10)
Nutričné hodnoty
| Výživové údaje na 100 g | |
| Energia | 1426 kJ / 336 kcal |
| Tuky | 0,9 g |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 70 g |
| z toho cukry | 1,5 g |
| Vláknina | 2 g |
| Bielkoviny | 11 g |
| Soľ | 0 g |
Le 5 Stagioni
Preneste si kúsok talianskej remeselnej tradície do vašej kuchyne. Le 5 Stagioni nie je len múka, je to symbol kvality, ktorý definuje modernú pizzu a pekárske umenie. Každá šarža prechádza starostlivým vývojom, aby cesto ideálne kyslo a malo dokonalú textúru. Vyberte si z radu múk na pizzu, pastu či dezerty a pracujte so surovinou, ktorá patrí k svetovej špičke vďaka svojej čistote a výberovému zrnu.



