Naposledy zobrazené

emailDOPRAVA ZADARMO !
platí pre príslušenstvo
            
pri objednávke nad 120€ 


phoneOSOBNÝ
ODBER


phonePROFESIONÁLNY
SERVIS

 

Automatický delič, zaoblovač a miesič cesta

TOP PRODUKT
Kód produktu: C3
Výrobca: FRIULCO
Záručná doba: 12 mesiacov
Dostupnosť: cca 21 dní

Delič, zaobľovač a miesič cesta C3 na pizzu a niektoré druhy cesta na chlieb, automaticky zaobľuuje, miesi a uzatvára cesto, čím ho pripravuje na dokonalé kysnutie. Polopriemyselný stroj vhodný na nepretržitú prevádzku s vysokou produkciou.

  • stroj sa skladá z troch častí, deliča, zaoblavača a miesiča cesta
  • vyrobený kompletne z nehrdzavejúcej ocele
  • vhodné pre profesionálov
  • nový presnejší systém váženia
  • kolieska na podstavci pre ľahkú manipuláciu
  • jednoduché rozoberanie umožnuje dokonalé čistenie

Zvýšte produkciu bez zbytočnej námahy

Čas sú peniaze.
V priebehu jednej hodiny spracováva až 400 kg cesta za hodinu a vytvaruje ho do bochníkov, pripravených na kysnutie: práca spravidla pre troch pizzaiolov. Vďaka tomuto zariadeniu sa zbavíte troch dlhých fáz spracovania cesta, čím získate viac času a energie. To znamená zisk času a vyšší zisk.

Ľahko nastaviteľné.
Ingrediencie na cesto stačí len vložiť do zásobníku, nastaviť miesenie, hmotnosť porcií a pracovnú rýchlosť, zvyšok urobí stroj automaticky. Porcie sú rozdelené na správnu veľkosť a zaobľované až 50-krát pred tým, ako vyjdú dokonale okrúhle a uzatvorené, presne ako pri ručnej výrobe.

C3

C3

Maximálna flexibilita

Porcie od 70 do 1200 gramov. 
C3 je pripravený na naporciovanie a zaoblenie porcií od 180 do 650 gramov, avšak zmenou výstupného kužeľa je možné získať aj menšie porcie od 70 do 180 gramov.

Taktiež je možné produkovať aj väčšie porcie: pri použití samotného cesta na zaobľovanie sa môžu zlúčiť dva kusy do jednej porcie (až do 1200 gramov). V tomto prípade bude zaobľovač cesta vybavený napájacím káblom diaľkového spínača (dodávaný ako voliteľné príslušenstvo) a porcie cesta budú ručne umiestnené do zaobľovača.

C3

C3

Jednoduchá údržba

Jednoduché čistenie.
Vyrobený z potravinárskeho eloxovaného hliníka a nehrdzavejúcej ocele. Nôž, držiak cesta, kužeľ, špirála, centrálny hriadeľ a zaobľovač môžu byť rozobraté za menej ako dve minúty bez použitia akéhokoľvek náradia. Akékoľvek zvyšky z cesta sa dajú ľahko odstrániť vďaka prístupu k zásobníku.

Friulco - formovačka na pizzu

Made in Italy

Certifikát NSF
Certifikát kvality

Heavy Duty, robustný, s vysokým výkonom pre ťažku prevádzku

 
 

Friulco C3
katalógTechnický list
C3

 

 

 

 Pozrite si :