Naposledy zobrazené

emailDOPRAVA ZADARMO !
platí pre príslušenstvo
            
pri objednávke nad 120€ 


phoneOSOBNÝ
ODBER


phonePROFESIONÁLNY
SERVIS

 

Box na kysnutie cesta - EVERLASTING

Kód produktu: BOX
Výrobca: EVERLASTING
Záručná doba: 24 mesiacov
Dostupnosť: do 60 dní

Nové pekárske boxy na kysnutie cesta sú výsledkom dlhoročných skúseností spoločnosti EVERLASTING v oblasti profesionálneho chladenia, ktoré umožnili vytvoriť tento nový systém určený na automatizovanie kvasiaceho procesu. Hlavným cieľom tohto projektu bolo oslobodiť pekára od záťaže nočnej práce, ale súčasne zaviesť systém, ktorý by mohol zaručiť vyššiu kvalitu kysnutia v porovnaní s tradičnými kysiarňami. Tento jednoduchý, cenovo dostupný, ale efektívny systém nevyžaduje žiadnu údržbu, ani pravidelné výmeny súčiastok!

Konštrukcia boxu
Skladá sa z modulárnych panelov s izoláciou z expandovaného polyuretánu, potiahnutá bielym plastifikovaným pozinkovaným plechom. Podlaha sa skladá z izolačných panelov s polyuretánom s hrúbkou 30 mm a protišmykového materiálu s hrúbkou 10 mm. Vzdialená kondenzačná jednotka sa dodáva s boxom (možnosť umiestniť až 15 metrov od boxu). Boxy je možné dodať  "na mieru", čiže v rôznych rozmeroch podľa dopytu.

Everlasting - Box

Everlasting - BOX

Ovládací panel
Poskytuje plnú kontrolu nad kvasením, menu v 5 jazykoch, graf na zobrazenie procesov, možnosť vytvoriť vlastné programy a jednoduché a rýchle použitie.

Špeciálny systém distribúcie vzduchu
Systém pozostávajúci z kanálov umiestnených v stenách boxu, zabezpečuje rovnomerné a nepriame prúdenie vzduchu na cesto.

Everlasting - kvasenie cesta

Kontrolované kvasenie sa zvyčajne používa na pečivo a chlebové cesto a spočíva v presnom riadení teploty, vlhkosti a času. Tento box na kysnutie je schopný zastaviť alebo spomaliť kvasenie a udržať cesto v stabilných podmienkach až 72 hodín. Fáza kvasenia sa potom automaticky začína v nastavenom čase. Celý proces pozostáva zo 4 krokov: chladenie, skladovanie, príprava na kvasenie a kvasenie.

Box je pred dodaním poskladaný a otestovaný. Balenie obsahuje všetky inštalačné pokyny a príslušenstvo.

pekárenský box na kysnutie cesta EverlastingBox na kysnutie cesta vyrobený v talianskuCertifikát EVERLASTING 

Rozmery na mieru
Kapacita vozíkov min. 1 x EN 60x40 cm / 1 x EN 60x80 cm
  max. 24 x EN 60x40 cm /  12 x EN 60x80 cm
Hrúbka izolácie 70 mm, polyuretán
Rozmrazovanie automatické
Ovládací panel elektronický
Klimatická trieda 4
Nápájanie 400 V / 50 Hz
Chladiaci plyn *R404a / R452a

* - možnosť výberu chladiaceho plynu

katalógKatalóg - EVERLASTING Bakery