Doprava zadarmo DOPRAVA ZADARMO!
platí
pri objednávke príslušenstva nad 120€ 
osobný odber OSOBNÝ
ODBER
servis PROFESIONÁLNY
SERVIS

Rotačné pizza pece s funkciou Su&Giu® - so zdvihom základnej dosky

Čo je Su&Giu® ? Je to patentovaný systém, ktorý zabezpečuje, že sa v peci základná varná doska môže dvíhať hore a dolu. Je to veľmi veľký PLUS pre funkcionalitu pece ! Všetky rotačné pece od MaranaForni môžu mať aj túto funkcionalitu. Dá sa na začiatku kúpiť rotačná pec len s prípravou - predmontážou tohto systému a tento systém dokúpiť a domontovať neskôr. Nedá sa domontovať, ak sa pec kúpi bez tejto predprípravy. Samozrejme najjednoduchšie je kúpiť rotačnú pec už priamo s touto funkciou.

Prečo je dobré mať funkciu Su&Giu® v pizza peci ? V komore môže byť teplotný rozdiel medzi základňou a hornou časťou až 200°C a ak sa produkt dvihne len o pár cm, skráti sa čas pečenia a využije sa teplo, ktoré je inak k dispozícii len hore. Ak by ste piekli napr. mäso urobí to velmi veľa - nielen skrátenie času, ale u niektorých produktov aj kvalitu upečenia.

 U pizze to hlavne skracuje čas jej upečenia, ale môže to pre niektoré ingrediencie urobiť aj navýšenie kvality ( je rozdiel zapiecť a upiecť)  Toto žiadne iné pece neposkytujú!  Má to nezanedbatelný vplyv aj na úsporu paliva! Veď aj fyzika nám hovorí, že teplo sa tlačí vždy hore.  Optimalizujte varenie tým, že využijete rôzne výšky v komore. Kedykoľvek to vyžaduje čas, vela práce alebo druh pečenia / varenia, prípadne keď plameň nie je ideálny, môžete si nastaviť výšku varnéj plochy pece tak, aby ste tým dosiahli vynikajúci produk.

Týmto spôsobom je varná doska pece ohrievaná optimálnejšie a jednotne, bez straty času a bez dodatočných nákladov na iné zdroje tepla. Čo je tiež úspora paliva. Zdvih základnej dosky má tri úrovne a spolu so základnou polohou varnej dosky sú to štyri polohy.

 

Filter
Cena