Naposledy zobrazené

emailDOPRAVA ZADARMO !
platí pre príslušenstvo
            
pri objednávke nad 120€ 


phoneOSOBNÝ
ODBER


phonePROFESIONÁLNY
SERVIS

 

Pizza pec séria PAX, na drevo / plyn, predmontovaná, statická

Výrobca: MORELLO FORNI
Záručná doba: 12 mesiacov
Kód: PAX
Dostupnosť: výroba 4 mesiace

Pizza pec série PAX na drevo / plyn  - predmontovaná, statická   

Popis :
Táto profesionálna pizza pec je priamo odvodená od tradičných pizza pecí, ale je predmontovaná vo fabrike a pripravená tak, že je možné vykonať jej skompletovanie priamo na mieste. 
Táto pec sa skladá z troch častí, ktoré sú už pripravené na jednoduché zmontovanie. Ich prefabrikovaná súprava je vyrobená z monolitickej kupoly a základne s oceľovou kazetou so zabudovanou žiaruvzdornou doskou. K peci je možné dodať aj rôzne príslušenstvo - od horákov na verziu plyn, cez elektronicky riadiaci systém, podstavce, stojany na drevo, ... 
Kompletné sady pecí PAX sú dodávané a pripravené na montáž, vrátane požadovaného tepelnoizolačného materiálu.
Analógový teplomer pri variantoch pecí na drevo. Pre všetky varianty sú použité ručné dvere - uzáver komory.
Eliptická varná komora znižuje hĺbku pece a znižuje prevádzkové náklady v porovnaní s kruhovými pecami s rovnakou pracovnou plochou.
Voliteľne vyvýšený podstavec na drevo s oddeliteľnými stranami pomáha pri čistení pod rúrou, ktorý je k dispozícii na požiadanie - volitelné príslušenstvo.


Pece PAX sú k dispozícii vo variantoch na drevo, alebo plyn. Verzia na plyn je vybavená horákmi typu atmosferický horák s plameňom, alebo lineárnou rampou vo varnej komore (predĺžený horák)
Plynové horáky sú vyrobené výhradne z nerezovej ocele a sú stavané pre vysokú teplotu
. Jedná so  o tzv bezúdržbovú verziu a sú špeciálne navrhnuté firmou Morello Forni.
U plynových variantoch automatický prevádzkový systém pece minimalizuje spotrebu paliva a znižuje potrebu pozornosti užívateľa. Je tu stabilná a vylepšená produktivita v porovnaní s tradičnými drevenými variantami pizza pecí.
Pece PAX patria do skupiny statických pecí s vysokou tepelnou stabilitou žiaruvzdorných materiálov. Vďaka tejto svojej zvýšenej tepelnej stabilite sú ideálne na pečenie pizze, chleba a iných gastronomických pokrmov, kde je potrebný pomalý proces varenia bez ohňa - len sálavé teplo.
Pece PAX sú ideálne aj ako zabudované pece. Požaduje sa tu len minimálna údržba.

Manipulácia a inštalácia :

Je možné túto pec previesť aj do priestorov, kde sú dvere iba 80 cm.
Pec je potrebné presúvať len s pomocou vysokozdvižného, alebo paletovacieho vozíka s primeranou nosnosťou. Montáž pece môže vykonať iba technický personál poverený spoločnosťou Morello Forni

Možnosti :
Dotykový ovládací panel "Inteltouch System" umožňuje jednoduchú, ale pokročilé ovládanie pece. Ovládacie rozhranie je naprogramované pomocou špecifického firmvéru "Morello Forni", ktorý umožňuje automatickú, alebo ručnú prevádzku pece a rôzne nástroje nastavenia.
Na požiadanie je pre plynové verzie k dispozícii aj analógový riadiaci systém s termostatickou reguláciou teploty.
Pec dostupná v siedmich rozmeroch 90 - 100 - 110 - 120 - 130 - 140 - 150 cm  ( zakladňa ) pre varianty na drevo alebo s lineárnou rampou .
Pre plynovú verziu s horákom je dostupná len vo velkostiach   110 - 120 - 130 - 140 - 150 cm

Morello Forni

Made in Italy